hlavicka
levysloupec
stred
pravysloupec
NOVINKY O PROJEKTU DISTRIBUCE KNIHOVNA FINANCE KONTAKT NOVINKY Krátké zprávy Návštěvnost

Novinky

Krátké zprávy

Youtube kanál Pandita
25.10. 2020 Nově vznikl PROJEKT PANDITA.CZ, který je volným pokračováním projektu dharmazdarma.cz. K dispozici k němu je YOUTUBE KANÁL PanditaCZ

23.08. 2016 V Čechách vzniká buddhistický klášter, který zde zakládají thajští mniši. Aby mniši mohli dlouhodobě v ČR zůstat, sbírame podpisy pro založení nábožesnké společnosti. Více najdete na WWW.THERAVADOVY-BUDDHISMUS.CZ.

20.08. 2016 Milí příznivci, rozhodl jsem se dlouhodobě přerušit tisk knih o buddhismu. Postupně mám chuť věnovat se jiným aktivitám. Proto nám již prosím neposílejte peníze na tisk dalších knih. Web bude fungovat stále stejně. Pukud byste někdo měl chuť v projektu pokračovat, určitě mi dejte vědět, rád Vám podám bližší informace. Především dotisk knih, které již nejsou k dispozici, by měl být velmi jednoduchý. S pozdravem, Dalibor Pavlík

20.08. 2016 Na Facebooku nově vznikla VEŘEJNÁ SKUPINA DHARMA ZDARMA, která by mohla postupně začít fungovat jako komunikační platforma pro lidi se zájmem buddhismus a meditace vipassaná. Určitě se k ní můžete přidat a nebo ji alespoň sledovat.

16.11. 2015 Vydali jsme knihu Meditace mettá od malajského autora Visu Teoh. Knížku najdete ke stažení na stránce Knihovna. Tištěná verze bude v nejbližších týdnech k dispozici na našich distribučních místech.

27.8. 2014 Na stránku odkazy jsme přidali weby, které se zabývají souborem komunikačních technik, které jejich autor, americký psyholog Marshall Rosenberg, nazval Nenásilná komunikace. Věříme, že nenásilná komunikace je svou podstatou velmi blízká některým aspektům Buddhova učení a že si své příznivce najde i mezi čtenáři webu Dharma Zdarma.

27.8. 2014 Na stránku Umění jsme přidali odkaz na kresby, které pro připravovanou publikaci Meditaci mettá vytvořila Martina Tóthová. Přidali jsme také vyúčtování za rok 2013.

12.6. 2013 Na stránce Finance-Vyúčtování jsme zveřejnili kopie Daňového přiznání a jeho příloh a za rok 2012.

28.12. 2012 Web Dharmazdarma.cz jsme rozšířili o stránky NAPIŠTE NÁM, NAPSALI NÁM a o stránku UMĚNÍ.

4.11. 2012 Na stránku Knihovna - zadní polička jsme umístili text další publikace: Strom moudrosti, řeka bez návratu od Bhanteho Sujívy. Jedná se o velmi rozsáhlý manuál k meditaci vipassaná. Tato publikace není z dílny DZ, budeme ji ale na našich stránkách nabízet k distribuci i v tištěné podobě.

13.6. 2012 Vytiskli jsme pro Vás dalších 5000 výtisků oblíbené publikace Dobré otázky, dobré odpovědi. Seznam sponzorů publikace najdete na stránce Finance-Vyúčtování.

11.2. 2012 Na stránku Vyúčtování jsme přidali vyučtování za rok 2011. Na stránku Knihovna-Zadní polička jsme přidali dva kratší texty: Ochrana skrze satipatthánu od Nayaponiky Théry a Dva druhy skutečnosti od Sajadó U Jotiky.

6.9. 2011 Přidali jsme stránku Dobrovolníci, na které najdete informace o tom, jak se do projektu DZ můžete sami aktivně zapojit. Nově hledáme tzv. Distributory pro místo.

6.9. 2011 Vydali jsme další tištěnou publikaci určenou pro distribuci zdarma. Její název je O příčinách štěstí, autorem je T Y Lee. Text najdete v Knihovně.

16.8. 2011 Nově najdete na webu stránku Vyúčtování; také jsme rozšířili knihovnu o Zadní poličku.

14.7. 2011 Publikování nových webových stránek Dharma Zdarma.

Copyright 2011 Dharma Zdarma - všechna práva vyhrazena. Vytvořeno pomocí Jak psat web.
Vytvořil Dalibor Pavlík. Design Martina Tóthová to08.net.